Ubytování

Chalupa detail

Chaloupka Kadov č. p. 97 je v provozu od ledna roku 2022 a nabízí nadstandardní ubytování v selském stylu pro 8 osob v prostředí Žďárských vrchů. Je vhodná jak pro páry, tak i pro rodiny s dětmi.

K dispozici jsou dvě samostatné ložnice (rozloha 20 m2, 13 m2). Dále obývací pokoj, který je kompletně vybaven zařízenou kuchyní včetně veškerých spotřebičů, nechybí ani kávovar. Dále je k dispozici stylově zařízená koupelna vybavená nejen vanou, ale i sprchovým koutem. V zimním období se ohřejete u krbu, který se nachází v obývacím pokoji, a navodíte si tak správnou atmosféru pro váš odpočinek, ať už po turistice či běžkování. Topení je dále zajištěno plynovým kotlem.

Součástí objektu je TV, Netflix, přenosný reproduktor pro příjemný poslech vaší oblíbené hudby. Samozřejmostí je připojení k wi-fi a další nadstandardní vybavení.

Přístřešek u chaloupky s vlastním vytápěním nabízí posezení i ve špatném počasí. V této části naleznete i druhou kuchyňskou linku, která vám zajistí snažší obsluhu při posezení uvnitř či na terase.

Na zahradě u chaloupky je k dispozici posezení u ohniště s možností grilování a nově vybudovaná sauna s koupacím jezírkem, odkaz:
https://youtu.be/UQa2l-T0spU

Ubytování v každém ročním období je pro návštěvníky kouzlem.

Okolí Žďárských vrchů nabízí bezpočet cyklistických cílů a v samotné obci Kadov se nachází také nabíjecí stanice pro elektrokola. V zimě lze zase z chalupy vyjet přímo na lyžařskou trať vedoucí po přilehlé louce. K dispozici je také úschovna kol a lyží.

Ať už se rozhodnete pro prázdniny plné relaxu nebo aktivní dovolenou na kole či lyžích, u nás najdete místo, kam se budete rádi vracet.

Služby

95m apartmány
110 m2
chaloupka
WiFi<br>zdarma
WiFi
zdarma
Venkovní<br>grilování
Venkovní
grilování
Vybavená<br>kuchyně
Vybavená
kuchyně
Parkování<br>zdarma
Parkování
zdarma
Venkovní ohniště
Venkovní
ohniště
Krb
Krb
Lyžárna
Lyžárna
Kolárna
Kolárna
Ubytování pro 8 osob
8 osob
Sauna
Sauna
Jezírko
Jezírko